Witam.
Posiadam pompę głębinową 400V/50Hz 0.75kW, I = 2,2A, cos alfa=0,85 oddaloną o 175m od źródła zasilania. Spotkałem się z różnymi poglądami o przekrój żyły. Może z Państwa ktoś mógł by doradzić. Zastosować 2,5 mm2 czy wystarczy 1,5mm2?
Pozdrawiam
Posiadam pompę głębinową 400V/50Hz 0.75kW, I = 2,2A, cos alfa=0,85 oddaloną o 175m od źródła zasilania. Spotkałem się z różnymi poglądami o przekrój żyły. Może z Państwa ktoś mógł by doradzić. Zastosować 2,5 mm2 czy wystarczy 1,5mm2?
Pozdrawiam