Witam.
Problem jak w temacie, lodówka po podłączeniu włącza się normalnie.
Temperatury ustawione na -20°C w zamrażalce i 5°C w chłodziarce, po dobie -17°C w zamrażalce i -11°C w chłodziarce. Lodówka nie wyświetla żadnych błędów, a na płycie głównej czerwona dioda świeci normalnie. Ktoś podpowie gdzie zacząć szukać problemu?
Problem jak w temacie, lodówka po podłączeniu włącza się normalnie.
Temperatury ustawione na -20°C w zamrażalce i 5°C w chłodziarce, po dobie -17°C w zamrażalce i -11°C w chłodziarce. Lodówka nie wyświetla żadnych błędów, a na płycie głównej czerwona dioda świeci normalnie. Ktoś podpowie gdzie zacząć szukać problemu?