Witam serdecznie, jestem tu nowy i proszę o zrozumienie jeśli będę określał złe dane podzespoły.
Zakupiłem wypiekacz do chleba firmy Elta model BA123, problem polega na tym że grzałka się załącza i elementy mieszające także jednocześnie (tak nie powinno być, w instrukcji wyczytałem że grzałka powinna załączyć się na ok 15-20 min i później dopiero powinny się załączyć elementy mieszające).
Po rozkręceniu sprawdziłem, że brak przejścia w temistorze (chyba to termistor) zdjęcie 1, pytanie czy przejście powinno być czy nie?
Czy ktoś może posiada instrukcję serwisową do tego wypiekacza?
Bądź ma jakiś inny pomysł co może być przyczyna takiego procesu?
Pozostałe zdjęcia:
Zakupiłem wypiekacz do chleba firmy Elta model BA123, problem polega na tym że grzałka się załącza i elementy mieszające także jednocześnie (tak nie powinno być, w instrukcji wyczytałem że grzałka powinna załączyć się na ok 15-20 min i później dopiero powinny się załączyć elementy mieszające).
Po rozkręceniu sprawdziłem, że brak przejścia w temistorze (chyba to termistor) zdjęcie 1, pytanie czy przejście powinno być czy nie?
Czy ktoś może posiada instrukcję serwisową do tego wypiekacza?
Bądź ma jakiś inny pomysł co może być przyczyna takiego procesu?
Pozostałe zdjęcia: