Witam. Mam taki oto problem. W ustawieniach karty Radeon mam opcję "ulepszona synchronizacja Radeon". Jej włączenie gołym okiem poprawia obraz. Np. w FIFIE menu i animacja wyjścia piłkarzy na boisku wygląda dużo płynniej niż bez tej opcji, ale za to już w trakcie meczu gra się zacina. Zauważyłem, że gra wyciąga przy tej opcji ponad 60 klatek na sekundę, kiedy ja mam monitor 60 hz-owy. Czytałem, że powinienem w tej sytuacji zablokować w sterowniku limit klatek właśnie na 60, ale w tym nowym panelu od AMD na 2020 nie widzę takiej opcji. Ktoś może mi pomóc? Dodam, że w samej FIFIE mam ustawioną ograniczoną ilość klatek na 60, ale przy ulepszonej synchronizacji gra i tak osiąga więcej, choć się przycina. Mam kartę R9 380 4 GB.