Witam. Tak jak w temacie mam problem z rometem typ 760 rok produkcji 1977 poj. skokowa cyl. 49.8cm ^3(sześciennych) 2 biegi / po wymianie tłoka i pierscieni nie ma mocy wcześniej było lepiej ale postanowiłem wymienić tłok i pierscienie żeby miał więcej mocy i wgl a teraz jest jeszcze gorzej co może być przyczyną? Zapłon jest ok z dolotem powietrza kombinowałem w tą i tą i nic to nie zmienia. Dodam że wcześniej dało się podjechać pod górkę na 2 a teraz tylko do połowy górki i przygasa więc muszę na 1. Proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedzi.