Dzisiaj wyjąłem kostkę RAM 4GB, po parunastu sekundach włożyłem z powrotem, lecz na płycie głównej świeci się dioda MemOK. Po wciśnięciu przycisku MemOk i wyjęciu kostki komputer się włącza. Gdy na włączonym komputerze włoży się kostkę to ją wykrywa, lecz na złączu single, nie na dual. Jak się go spróbuje włączyć jeszcze raz to dioda MemOk świeci się, a na monitorze nic. Płyta główna Asus P8P67 EVO, a kostki są od Corsair DDR3. Jeśli jeszcze potrzeba jakieś informacje proszę pytać, zależy mi na naprawie problemu.