Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamniewolno2 napisał:Grzałki, bezpieczniki jeżeli takowe są zamontowane do sprawdzenia.
niewolno2 napisał:Grzałki, bezpieczniki jeżeli takowe są zamontowane do sprawdzenia.
piracik napisał:Na żadnej z sześciu grzałek nie ma przejścia ?