Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Maszyna Łucznik 431 - ułamana sprężyna naprężacza

15 Mar 2020 15:17 375 7
  • Level 3  
    Nie wiem jak wyjąć i usunąć ułamaną sprężynę w naprężaczu maszyny do szycia Łucznik 431 i jak włożyć kupioną nową.
    Mam 74 lata i proszę o :sm31: szczegółowy opis jak to zrobić.
    Siedzę w domu z powodu koronowirusa i chcę zająć się szyciem.
    Pozdrawiam i proszę o jak najszybszą pomoc
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 16  
    Jak to nie kawał
    odkręca się do końca nakrętkę do regulacji naciągu nitki , talerzyki najlepiej poskładać po kolei na trzpień na nici ,
    wyjąć starą sprężynę z wcięcia , założyć nową i poskładać ponownie ,
    dotyczy to sprężyny amortyzującej naciąg nitki
  • Level 16  
    Tylko wtedy demontujemy cały naprężacz razem z osią a do wymiany sprężyny nie jest to potrzebne
  • Level 25  
    Jednak trzeba zdemontować cały naprężacz,akurat trafiła mi się taka maszyna.z tyłu ośki jest nacięcie do którego musi wejść koniec sprężyny ten zagięty.oska jest przykręcona na 2 śrubki do tulei naprężacza i bez jego demontażu nie ma możliwości jej prawidłowego założenia.
  • Level 3  
    W moim łuczniku 431 musiałam zdjąć naprężacz nici i dopiero udało mi się wyjąć sprężynę, ale jak wkładam nową to nie wiem o co ją zaczepić i zsuwa śie z miejsca w którym powinna się zaczepić.
    Jakby tego było9 mało to rozsypał mi się na części naprężacz i n ie umiem go poskładać. W związku z tym jestem w proszku.