Witam elektrodowiczów! Mam pytanie czy jest możliwość ustawienia ilości zapażanej kawy w ekspresie Siemens EQ. 5 macchiato Plus. Wszystkie rodzaje kawy,chciałbym mieć w większych ilościach
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam