Dzień dobry, czy jest ktoś w stanie powiedzieć jaka powinna być objętość w ml kawy np.: espresso? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat, ani w internecie ani w instrukcji. A nie jestem pewien do końca czy robi odpowiednią ilość. Ekspres to Siemens EQ5 Macchiato model: TE506209RW/15. Pozdrawiam!