Witam. Mam problem z moją mazdą. Podczas jazdy samochodem zapala się kontrolka świec i auto traci moc. Gdy trzymam obroty powyżej 1500 to jedzie normalnie. Jak tylko odpuszczę gaz to się pojawia miganie kontrolki i auto słabnie lecz nie gaśnie. Pomaga wyłącznie zapłonu i uruchomienie w trakcie jazdy. Gdzie szukać przyczyny? Dodam, że nie jest to uszczelka głowicy gdyż silnik nie dymi i nie ma osadu na korku oleju i w zbiorniku wyrównawczym. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Dziękuję.