Szukam schematu regulatora róznicowego temperatury do sterowania pompą podłączoną do kolektora słonecznego.
Najlepiej żeby było cos prostego na wzmacniaczu operacyjnym.
Znalazłem jeden schemat na elektrodzie ale jakoś nie za bardzo da się tym sterować.
Przeniosłem z: Schematu/instrukcji... [h]
Najlepiej żeby było cos prostego na wzmacniaczu operacyjnym.
Znalazłem jeden schemat na elektrodzie ale jakoś nie za bardzo da się tym sterować.
Przeniosłem z: Schematu/instrukcji... [h]