Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instrukcja Obsługi Łucznik Predom 726

24 Mar 2020 21:59 105 8
  • Poziom 7  
    Dzień dobry,

Poszukuję instrukcję maszyny Łucznik Predom 726. Mechanizmy maszyny są nieruchome mimo ruchu obrotowego koła. Maszynę dostałam od sąsiadki, była 15 lat nie używana Pozdrawiam i dziękuję Marta
  • Poziom 43  
    Sprawdź czy to na pewno 726.
  • Poziom 43  
    Sa ogólnie dostępne instrukcje do różnych modeli tego producenta ale do 726 aktualnie brak. Była jedna oferta kiedyś Link
    Instrukcja Obsługi Łucznik Predom 726
  • Poziom 14  
    Może maszyna jest przestawiona w "tryb" nawijania bębenka? Na tym dużym kole na którym jest pasek od silnika jest pokrętło przestawiające "szycie" "nawijanie bębenka nici" może tam jest przestawione lub jest jakiś luz na tym sprzęgle.
  • Poziom 39  
    Prawdopodobnie jest to co Kolega wyżej napisał. Mam podobna maszynę. Załączam jej zdjęcie. Pokrętłem metalowym na kole pasowym przestawia czy ma być nawijany bębenek (przekręcenie jego do oporu w lewo - wtedy reszta mechanizmów maszyny jest wyłączona) lub szycie (przekręcenie pokrętła w prawo do oporu).
  • Poziom 7  
    gimak napisał:
    Prawdopodobnie jest to co Kolega wyżej napisał. Mam podobna maszynę. Załączam jej zdjęcie. Pokrętłem metalowym na kole pasowym przestawia czy ma być nawijany bębenek (przekręcenie jego do oporu w lewo - wtedy reszta mechanizmów maszyny jest wyłączona) lub szycie (przekręcenie pokrętła w prawo do oporu).

Bardzo dziękuje wszystkim za cenne wskazówki i pomoc zaraz zacznę. Dam znać, czy się uda.

Dodano po 21 [minuty]:

Marta66 napisał:
    gimak napisał:

Bardzo dziękuje wszystkim za cenne wskazówki i pomoc zaraz zacznę. Dam znać, czy się uda.

Bardzo dziękuję, udało się dzięki Wam.Pozdrawiam