Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Instrukcja Obsługi Łucznik Predom 726

Marta66 24 Mar 2020 21:59 1020 8
    Marta66
    Level 9  
    Dzień dobry,

Poszukuję instrukcję maszyny Łucznik Predom 726. Mechanizmy maszyny są nieruchome mimo ruchu obrotowego koła. Maszynę dostałam od sąsiadki, była 15 lat nie używana Pozdrawiam i dziękuję Marta
    mały1083
    Level 19  
    Może maszyna jest przestawiona w "tryb" nawijania bębenka? Na tym dużym kole na którym jest pasek od silnika jest pokrętło przestawiające "szycie" "nawijanie bębenka nici" może tam jest przestawione lub jest jakiś luz na tym sprzęgle.
    gimak
    Level 40  
    Prawdopodobnie jest to co Kolega wyżej napisał. Mam podobna maszynę. Załączam jej zdjęcie. Pokrętłem metalowym na kole pasowym przestawia czy ma być nawijany bębenek (przekręcenie jego do oporu w lewo - wtedy reszta mechanizmów maszyny jest wyłączona) lub szycie (przekręcenie pokrętła w prawo do oporu).
    Marta66
    Level 9  
    gimak wrote:
    Prawdopodobnie jest to co Kolega wyżej napisał. Mam podobna maszynę. Załączam jej zdjęcie. Pokrętłem metalowym na kole pasowym przestawia czy ma być nawijany bębenek (przekręcenie jego do oporu w lewo - wtedy reszta mechanizmów maszyny jest wyłączona) lub szycie (przekręcenie pokrętła w prawo do oporu).

Bardzo dziękuje wszystkim za cenne wskazówki i pomoc zaraz zacznę. Dam znać, czy się uda.

Dodano po 21 [minuty]:

Marta66 wrote:
    gimak wrote:

Bardzo dziękuje wszystkim za cenne wskazówki i pomoc zaraz zacznę. Dam znać, czy się uda.

Bardzo dziękuję, udało się dzięki Wam.Pozdrawiam