gimak napisał: Prawdopodobnie jest to co Kolega wyżej napisał. Mam podobna maszynę. Załączam jej zdjęcie. Pokrętłem metalowym na kole pasowym przestawia czy ma być nawijany bębenek (przekręcenie jego do oporu w lewo - wtedy reszta mechanizmów maszyny jest wyłączona) lub szycie (przekręcenie pokrętła w prawo do oporu).
Bardzo dziękuje wszystkim za cenne wskazówki i pomoc zaraz zacznę. Dam znać, czy się uda.
Dodano po 21 [minuty]: Marta66 napisał: gimak napisał: Prawdopodobnie jest to co Kolega wyżej napisał. Mam podobna maszynę. Załączam jej zdjęcie. Pokrętłem metalowym na kole pasowym przestawia czy ma być nawijany bębenek (przekręcenie jego do oporu w lewo - wtedy reszta mechanizmów maszyny jest wyłączona) lub szycie (przekręcenie pokrętła w prawo do oporu).
Bardzo dziękuje wszystkim za cenne wskazówki i pomoc zaraz zacznę. Dam znać, czy się uda.
Bardzo dziękuję, udało się dzięki Wam.Pozdrawiam