słyszałem, że przy braku zera mogą się spalić urządzenia aktualnie podłączone do sieci, jeśli to prawda to dlaczego tak jest, i jakich to urządzeń dotyczy.
Witam
Widzę że nieźle orientujesz się w "elektryce".
Masz rysunek i sam powinneś się domyśleć dlaczego tak jest.
W razie czego pytaj.
Pozdrawiam
Patrzę na ten mój post i stwierdzam że możesz odczuć negatywny stosunek do pierwszego zdania. Zapewniam Cię że jest to zdanie jak najbardziej pozytywne.
Załączniki:
upalone zero.jpg(14.65 KB)
Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.