płożone jest 10 żył do każdego pokoju ,ma bęyć 10 aparatów chcę wykorzystać 4 żyły na analog wywłanie trzeba zrobić cyfrowo potrzebuję schematu jak i na czym to zrobić.
najprościej - centralka telefoniczna.
masz połączenie każdy z każdym
połączenia z lini zewnętrznych.
możliwość ograniczenia połączeń wychodzących (nadanie uprawnień = jeden może wyjść, a drugi nie może).
Każda cntralka panasonika posiada możliwość wywołania interkom każdego z telefonów.
Warunek jest jeden - muszą być telefony, które obsługują taką funkcję.
Więc - tylko centralka telefoniczna.
spotkałem się z organizacją przy pomocy telefonów bezprzewodowych.
telefon no iowszem ale trzeba wybierać numer i pamiętać go ,chodzi o to aby był opisany Zośka Franek itd naciśnięcie danego przycisku wywołuje odpowiedni numer.
Dodano po 5 [minuty]:
myślę o 7485 i 74154 tylko potrzeba kilka kresek na kartce