Witam. Ponieważ starego typu zębatki (63 zęby) nie są dostępne, musiałem wstawić cały moduł młynka (wraz z silnikiem) na nowszy typ. Oczywiście pojawia się błąd pustego zasobnika kawy. Proszę o informacje, które elementy modułu elektronicznego należy wymienić i na jakie wartości.
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie. Pozdrawiam.
Zdjęcie modułu elektroniki.
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie. Pozdrawiam.
Zdjęcie modułu elektroniki.