Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki tuner kupić aby był .... rozwojowy?

7garfield7 30 Sep 2005 00:56 1433 5
    7garfield7
    Level 2  
    Witam , zamierzam kupic tyner sat cyfrowy, co radzicie? Jedni mówią Radix inni Ferguson , co sklep to inna opinia . Mam do wydania na wszystko max 1000pln. Nie chce aby zakup był niewypałem. Czy jestem skazany tylko na kanały FTA? A możę cyfre+ lub polsat z zabawkami firmowymi? A może coś z wyższej półki , hdd nie wiem czy będzie mi potrzebny. Dzięki za pomoc.
    Zakup ma byc rozwojowy.......
    nadir11
    Level 21  
    Quote:
    Zakup ma byc rozwojowy.......

nie wiem, co masz na myśli, jeżeli jakość to w/g mnie najlepsze na rynku są tunery oparte na linuxie: Triple Dragon oraz Dreambox 7000, 7200, ale do nich musiałbyś dorzucić kilkaset złotych, w tej kwocie polecam ci dbox2 nokia (co prawda swoje lata już ma) albo tańszego dreama i jeszcze ci zostanie :)
    7garfield7
    Level 2  
    Ok załóżmy że kupie Dreambox 5620s, za około tysiączek pln. Co mogę z nim na wyrabiać ,aby słoneczko było a może plusik? Właśnie taką rozwojowość miałem na myśli... coś elastycznego w patchowaniu, zarazem łatwość znalezienia info na forach też ważna a i jakość obrazu aby była niezła...
    Dreambox 5620s - Dobry wybór?
  • Helpful post
    Bonifacy
    Level 23  
    aby polsat był to polecam popatrzeć na bardziej ukierunkowanych forach tam są tego typu rzeczy. istnieje kilka EMU do tych tunków i nalezy poczytać i wybrac ten co odpowiada. Znalezc je można np http://forum.etv-bis.com/index.php?showforum=45 (trzeba sie zalogowac (rejestrowac))
    7garfield7
    Level 2  
    Dzięki, ten link http://forum.etv-bis.com jest naprawde niezły. Polecam innym którzy szukają co i jak zacząć w satce. Siemka!!!
    Adap
    Level 14  
    ja polecałbym fergusona 8018 jest to super tuner i kosztuje poniżej 1000 zł
    a ma już wbudowany moduł dostępu, wsad na karty itd. Jest szybki i w miare zdatny do tego żeby go modyfikować