Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z pralką Candy ACS 80

30 Wrz 2005 10:25 2617 8
  • Poziom 14  
    wszystko było oki do czasu jak chciałem właczyc pranie.. poprostu nic. na wyswietlaczu ukazało sie " E2 Errr " co to moze byc? nic nie rusza caly czas to samo na wszystkich programach. wyjołem cały programator i uruchomiłem pralke tak z ciekawości... ten sam problem a nawet nie było programatora. w tej pralce jest programator elektroniczny. ktos wie co to moze byc? no i jak to naprawic? pomocy!! nie chce brudny chodzic!! :(
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    woda dopływa prawidłowo. mierzyłem napięcie na elektrozaworze i kicha... prad nie dochodzi wogole do elektrozaworu. mierzylem jeszcze w kilku innych miejscach to napiecie wynosiło 78V :|
  • Moderator Elektrotechnika
    Witam
    Zacznij od hydrostatu,zobacz czy przełącza,przeczyść cały układ ciśnieniowy od hydrostatu do zbiornika.Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    wężyk do hydrostatu jest czysty. cala pralka jest niemal nowa (choć po gwarancji) i nie ma w niej ani grama brudu. po wlaczeniu pralki nic totalnie sie nie dzieje tylko ten bład. ktoś mi powiedział że to wina programatora :cry: jak obiawia sie uszkodzony programator?
  • Poziom 14  
    racja zapomniałem o blokadzie, akurat ona działa, wyswietlacz i podswietlanie pokretła od wyboru programu prania... nie działaja natomiast dodatkowe przyciski bo mozna wciskac a i tak sie kontrolna nie zapali...
  • Poziom 14  
    dzwoniłem do serwisu to oni od razu chca wymieniac caly programator :| i teraz nie wiem co zrobic... WIELKIE DZIEKI za rady do tej pory! jeszcze poczekamy moze ktos tu cos napisze.