Witam.
Posiadam amplituner firmy technics sa-da8. Amplituner od jakiegoś czasu zaczął wariować pod względem takim, że po 5 min grania włączał się tryb overloud a następnie switch off power.
Dzisiaj znalazłem chwile czasu i rozkręciłem go, okazało się że na dwóch końcówkach mocy które posiadają po 22 nóżki zrobiły się zimne luty na kilku odnóżach poprawiłem luty na nowo i przeprowadziłem pierwszą próbę lecz bez skutku grał przez chwilkę
i wyskoczył tylko overloud już bez switch off power no to wziąłem miernik i sprawdziłem napięcie na końcówkach. Nie zgadza mi się napięcie na schemacie, jest napięcie 57v a mi miernik pokazuję 42v a tam gdzie powinno być nie całe 10v pokazuję 6v no i strasznie się grzeją wszystkie końcówki radiator po 15 20 min jest gorący i nie wiem co morze jeszcze być przyczyną tej awarii.
Posiadam amplituner firmy technics sa-da8. Amplituner od jakiegoś czasu zaczął wariować pod względem takim, że po 5 min grania włączał się tryb overloud a następnie switch off power.
Dzisiaj znalazłem chwile czasu i rozkręciłem go, okazało się że na dwóch końcówkach mocy które posiadają po 22 nóżki zrobiły się zimne luty na kilku odnóżach poprawiłem luty na nowo i przeprowadziłem pierwszą próbę lecz bez skutku grał przez chwilkę
i wyskoczył tylko overloud już bez switch off power no to wziąłem miernik i sprawdziłem napięcie na końcówkach. Nie zgadza mi się napięcie na schemacie, jest napięcie 57v a mi miernik pokazuję 42v a tam gdzie powinno być nie całe 10v pokazuję 6v no i strasznie się grzeją wszystkie końcówki radiator po 15 20 min jest gorący i nie wiem co morze jeszcze być przyczyną tej awarii.