Witam, dalej męczę się z odpaleniem magnetofonu ZK140. Mam jeszcze problem z nagrywaniem, a dokładnie kasowaniem. Bo gdy nagrywam na czystą taśmę, nagranie jest ok. Ale gdy nagrywam na już nagraną taśmę, w tle słychać kasowane nagranie.
Gdy próbuję nadpisać nagrywając ciszę, kasowany materiał nadal jest na taśmie tylko ciszej.
Jest jakiś sposób aby amator to wyregulował na ucho? Ewentualnie używając zwykłego, prostego multimetru?
Gdy próbuję nadpisać nagrywając ciszę, kasowany materiał nadal jest na taśmie tylko ciszej.
Jest jakiś sposób aby amator to wyregulował na ucho? Ewentualnie używając zwykłego, prostego multimetru?