Witam Problemem jest duszenie się silnika podane objawy na zdjęciu nie muszą się łączyć ale moga.Staram się przedstawić wszystko co zrobiłem i co zamierzam zrobic.
Przez jazdę na polsprzegle spalilem sprzęgło i niedługo będę musiał dac do mechanika Mam nadzieję naprawić ta awarie.
[/center]
Wymienilem wszystkie filtry
Z oleji zostal od sprzęgła,wspomagania oraz od skrzyni biegow.
Rozrząd jest w miarę nowy.
Swiece i przewody oraz termostat są nowe. Dwa razy był wymieniany czujnik polorzenia walu (czytałem że musi być orginalny więc za jakiś czas sprawdzę czy nadal działa poprawnie)
Przepustnica była czyszczona.
Mam obawy co do lewego powietrza (kolektor ssacy) widziałem podczas gazowania dym allbo z rury wydechowej badz z kolektora wlasnie (delikatny od czasu do czasu)
Nagaru znajdującym się w silniku (nwm w jakich ilościach ale napewno pali olej w ilościach przecietnych)mozliwe tloki maja za mało barow i trzeba po prostu przeczyscic strodkiem do nagaru.
Co może być przyczyną miejszej mocy oraz gasniecia silnika gdy jest zimny lub podczas jazdy w mieście.
Postaram się nagrać jak gaśnie może ktos się domysli.
Dzięki za cierpliwość i wszelką pomoc z waszej strony
Przez jazdę na polsprzegle spalilem sprzęgło i niedługo będę musiał dac do mechanika Mam nadzieję naprawić ta awarie.
Wymienilem wszystkie filtry
Z oleji zostal od sprzęgła,wspomagania oraz od skrzyni biegow.
Rozrząd jest w miarę nowy.
Swiece i przewody oraz termostat są nowe. Dwa razy był wymieniany czujnik polorzenia walu (czytałem że musi być orginalny więc za jakiś czas sprawdzę czy nadal działa poprawnie)
Przepustnica była czyszczona.
Mam obawy co do lewego powietrza (kolektor ssacy) widziałem podczas gazowania dym allbo z rury wydechowej badz z kolektora wlasnie (delikatny od czasu do czasu)
Nagaru znajdującym się w silniku (nwm w jakich ilościach ale napewno pali olej w ilościach przecietnych)mozliwe tloki maja za mało barow i trzeba po prostu przeczyscic strodkiem do nagaru.
Co może być przyczyną miejszej mocy oraz gasniecia silnika gdy jest zimny lub podczas jazdy w mieście.
Postaram się nagrać jak gaśnie może ktos się domysli.
Dzięki za cierpliwość i wszelką pomoc z waszej strony