Witam.
Problem wygląda następująco. Ekspres robi mało kawy, większość wody ląduje do tacki ociekowej. Nie ma nigdzie przecieku, woda wypływa ze zbiornika wyrównawczego. Po przejrzeniu forum, postanowiłem wymienić oringi, tłumik pulsacji ciśnienia oraz zawór trójdzielny. Niestety nic to nie pomogło. Dodam również że fusy są wilgotne. Kawa której trochę wyleci jest gorąca, a woda która wpada do tacki zimna. Przy opcji płukanie urządzenia nie wylatuje woda z dysz, wpada cała do tacki (jest ciepła). Natomiast płukanie układu mlecznego działa dobrze.
W czym może tkwić problem?
Problem wygląda następująco. Ekspres robi mało kawy, większość wody ląduje do tacki ociekowej. Nie ma nigdzie przecieku, woda wypływa ze zbiornika wyrównawczego. Po przejrzeniu forum, postanowiłem wymienić oringi, tłumik pulsacji ciśnienia oraz zawór trójdzielny. Niestety nic to nie pomogło. Dodam również że fusy są wilgotne. Kawa której trochę wyleci jest gorąca, a woda która wpada do tacki zimna. Przy opcji płukanie urządzenia nie wylatuje woda z dysz, wpada cała do tacki (jest ciepła). Natomiast płukanie układu mlecznego działa dobrze.
W czym może tkwić problem?