Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba Smart TV - YouTube się nie włącza

01 Maj 2020 11:17 267 2
  • Poziom 2  
    Witam, jakiś czas temu kupiłem telewizor używany (Toshiba 40l5435dg) ze Smart TV. Poprzedni właściciel pokazywał YouTube i wszystko działało jak należy, po przyjeździe do domu nie chce się włączyć, cały czas pokazane jest logo YouTube, i tak w nieskończoność. Od przyjazdu jedyne co zostało zrobione, to zmiana języka w menu. Próbowałem już: Przywrócenia do ustawień fabrycznych, wyczyściłem ustawienia przeglądarki (moim zdaniem, nie ma to nic wspólnego z aplikacją YT), podłączałem telewizor do sieci na mnóstwo sposobów (przewodowo, bezprzewodowo do sieci domowej, oraz do sieci komórkowej w telefonie), zmieniałem język, oraz datę/godzinę, system jest aktualny, nie da się odinstalować oraz zainstalować aplikacji (Smart TV jest dosyć ubogie), napisałem do supportu, lecz ich standardowa odpowiedź ("coraz więcej telewizorów nie obsługuje YT", lecz w godzinę, wątpię, żeby się coś zmieniło). Może ma ktoś jakiś pomysł? Przeszukałem już sporo w internecie, i to większość na zagranicznych forach. Wszystkie inne aplikacje działają jak należy, a jeśli nie działa, to jest wyświetlany komunikat, że telewizor już nie obsługuje danej aplikacji (przykładowo TVN Player).
  • Poziom 2  
    Widziałem już ten filmik, i niestety żaden sposób nie przyniósł rezultatu.