logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Toshiba 40TL939 - jak wgrać nowe oprogramowanie do uruchomienia YouTube?

Marzi666 22 Wrz 2018 08:31 7833 9
REKLAMA
  • #1 17453570
    Marzi666
    Poziom 6  
    Posty: 6
    Ocena: 1
    Witam!
    Widzę, że nie ja jedna mam taki problem.
    Mianowicie nie mogę włączyć YT.
    Wyświetla mi się tylko logo You Tube, ale w ogóle się nie włącza.
    Czytałam, że trzeba wgrać nowe oprogramowanie, czy mógłby ktoś mi podesłać linka?
    Z góry dziękuję i pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 17453743
    Piko
    Poziom 22  
    Posty: 693
    Pomógł: 47
    Ocena: 110
    Witam.
    Wczoraj byłem u klienta na osiedlu. Efekt był dokładnie taki jak piszesz.. Telewizor marki Sony wybierając z opcji wszystkie aplikacje cokolwiek Vimeo, Player, czy VOD.. działa tylko na Youtube się zawieszał na planszy. Brak możliwości cofnięcia z pilota tylko wyjście klawiszem Home przynosiło reakcję.
    Pomógł reset TV do ustawień fabrycznych.
    Pozdrawiam Piko.
  • #3 17453759
    Marzi666
    Poziom 6  
    Posty: 6
    Ocena: 1
    Resetowałam już kilka razy i nic nie dało
  • REKLAMA
  • #4 17453767
    DiZMar
    Poziom 43  
    Posty: 32484
    Pomógł: 2881
    Ocena: 6595
    To zrób aktualizację oprogramowania z Menu TV z podłączonym internetem oczywiście.
  • REKLAMA
  • #5 17453771
    Marzi666
    Poziom 6  
    Posty: 6
    Ocena: 1
    Też robiłam i nic
  • #6 17453793
    Piko
    Poziom 22  
    Posty: 693
    Pomógł: 47
    Ocena: 110
    A czy masz opcję usunięcia Youtube? A po usunięciu wyszukać od nowa aplikację i spróbować zainstalować?
  • REKLAMA
  • #7 17453838
    Marzi666
    Poziom 6  
    Posty: 6
    Ocena: 1
    Niestety nie mam
  • #8 17453878
    headshot
    Poziom 20  
    Posty: 875
    Pomógł: 32
    Ocena: 128
    A masz telewizor sparowany z internetem ? Też miałem podobnie jak router był wyłączony przez dłuższy czas. Musiałem od nowa ustawiać połączenie sieciowe i sprawdzać jego stan.
  • #9 17453899
    _kli_
    Poziom 41  
    Posty: 5296
    Pomógł: 758
    Ocena: 1034
    Marzi666 napisał:
    nie mogę włączyć YT
    Marzi666 napisał:
    Toshiba 40TL939

    I prawdopodobnie już nie włączysz. Masz stosunkowo "stary" model i YT nie chce działać, bo ...
    http://www.benchmark.pl/aktualnosci/aplikacja-youtube-zniknie-ze-starszych-smart-tv.html
    Niedawno mój Sharp z 2013 też pokazuje tylko logo YT i nie nawiązuje połączenia. Niestety nic na to nie poradzę.
  • #10 17454005
    andrzej20001
    Poziom 43  
    Posty: 17767
    Pomógł: 1574
    Ocena: 6651
    To samo mam w Philips 40 z 3d srety, pierdety, diody, cuda a YT ni ma i nie będzie (: o muleniu menu i zwieszaniu nie wspomnę. Kupiłem sprawdzonego Samsunga 42 jako już 3 tv w domu i spokój. Koreańce rządzą. :)

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownicy zgłaszają problemy z uruchomieniem aplikacji YouTube na telewizorze Toshiba 40TL939, gdzie aplikacja zatrzymuje się na logo. W odpowiedziach sugerowane są różne rozwiązania, takie jak resetowanie telewizora do ustawień fabrycznych oraz aktualizacja oprogramowania z menu telewizora przy podłączonym internecie. Niektórzy użytkownicy informują, że te metody nie przyniosły efektów. Pojawiają się również obawy, że starsze modele telewizorów mogą nie być już wspierane przez YouTube, co potwierdzają doświadczenia z innymi markami, takimi jak Sony i Sharp. Wskazano również na problemy z połączeniem internetowym jako potencjalną przyczynę.
REKLAMA