Witam!
Widzę, że nie ja jedna mam taki problem.
Mianowicie nie mogę włączyć YT.
Wyświetla mi się tylko logo You Tube, ale w ogóle się nie włącza.
Czytałam, że trzeba wgrać nowe oprogramowanie, czy mógłby ktoś mi podesłać linka?
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Widzę, że nie ja jedna mam taki problem.
Mianowicie nie mogę włączyć YT.
Wyświetla mi się tylko logo You Tube, ale w ogóle się nie włącza.
Czytałam, że trzeba wgrać nowe oprogramowanie, czy mógłby ktoś mi podesłać linka?
Z góry dziękuję i pozdrawiam