Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Urusus C-360 podnośnik puszcza i nie podnosi

15 Maj 2020 09:30 219 2
  • Poziom 2  
    Witam mam problem z Ursus- 360 po wymianę uszczelniaczy w rozdzielaczu i wymianie pierścieniu na tłoku podnośnik bez niczego słabo podnosi gdy wyłączę wałek puszcza odrazy na sam dół gdy podnoszę do samej góry podnośnik drży idzie w górę o dół nie wiem czemu wcześniej podnosił lepiej lecz puszczał .
    Pompa na pewno być może zawór zwrotny lub rozdzielacz uszczelniacze były wymieniane 2 razy
    Ma ktoś jakiej pomysły dlaczego tak jest?Witam mam problem z Ursus- 360 po wymianę uszczelniaczy w rozdzielaczu i wymianie pierścieniu na tłoku podnośnik bez niczego słabo podnosi gdy wyłączę wałek puszcza odrazy na sam dół gdy podnoszę do samej góry podnośnik drży idzie w górę o dół nie wiem czemu wcześniej podnosił lepiej lecz puszczał .
    Pompa na pewno działa być może zawór zwrotny lub rozdzielacz uszczelniacze były wymieniane 2 razy
    Ma ktoś jakiej pomysły dlaczego tak jest?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Wymień zawory bezpieczeństwa jeden i góry drugi na dole
    Możesz też sprawdzić rozdzielacz mając go na stole powietrzem.
    Końcówka przez gumkę pasuje

Dodano po 10 [godziny] 4 [minuty]:

a którą stroną masz uszczelniacze w tłoku bo mają być w ta strone co ciezko założyć
  • Poziom 2  
    Dzięki wielkie