Witam chciałabym zrobić hard reset w telefonie z zepsutym dotykiem. Upadł na podloge i juz nie wstał. Chciałabym go oddać komus, zeby sobie naprawił ale najpierw muszę go wyczyścić ze wszystkiego .Jak tego dokonać, proszę o poradę
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam