Dzień dobry,
posiadam laptopa Toshiba Satellite L300. Komputer włącza się na baterii, ale z włączoną ładowarką włącza się i wyłącza nie dając obrazu.
Specyfikacja: 3GB ram, 250GB WD, Windows 7 Ultimate x86, pentium dwurdzeniowy (nie wiem jaki dokładnie). Jak zrobić aby ponownie włączał się z podłączoną ładowarką?
Pozdrawiam,
Wiktor
posiadam laptopa Toshiba Satellite L300. Komputer włącza się na baterii, ale z włączoną ładowarką włącza się i wyłącza nie dając obrazu.
Specyfikacja: 3GB ram, 250GB WD, Windows 7 Ultimate x86, pentium dwurdzeniowy (nie wiem jaki dokładnie). Jak zrobić aby ponownie włączał się z podłączoną ładowarką?
Pozdrawiam,
Wiktor