Witam.
Zakupiłem Wiedzmina 3 i nie za bardzo przywiazywałem uwage do tego ze jest bez klucza gog..Gra w wersji pudełkowej i z instrukcją..
Klucza jednak nie ma dlatego doczytałem ze trzeba odpalic z pliku exe..Gra działa
Poinstalowalem patche do wersji 1.06.
Moje pytanie brzmi czy moge zainstalowac dodatek serce z kamienia?
Zakupiłem Wiedzmina 3 i nie za bardzo przywiazywałem uwage do tego ze jest bez klucza gog..Gra w wersji pudełkowej i z instrukcją..
Klucza jednak nie ma dlatego doczytałem ze trzeba odpalic z pliku exe..Gra działa
Poinstalowalem patche do wersji 1.06.
Moje pytanie brzmi czy moge zainstalowac dodatek serce z kamienia?