mam pytanko: czy multiswitch wzmacnia jakoś sygnały wychodzące? Czy przy pasywnej instalacji na przełącznikach (2 konwertery, 2 tunery, ok. 20~25 m kabla do najdalszego gniazdka) nie będzie gorszego odbioru niż gdybym zastosował multiswitch? Chodzi mi tylko o jakość odbioru/poziom sygnału na końcu nitki. Talerz będzie 90 lub 100 cm. Jestem na etapie zakupu sprzętu dlatego to dla mnie ważna informacja...