Zainstalowałem multiswitcha 5/12 konwerter quatrro , na tunerze analogowym wszystko ok są kanały hotbirda a na n-ce tylko siła 80% a jakość 0%.Proszę o pomoc.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tammichcio napisał:Raczej źle ustawiona antena. Reguluj ją też w pionie.
Ewentualnie popraw też skręcenie konwertera (nie ma być prosto, ale lekko przekręcony).