Witam dziś podczas jazdy w Ford Grand Cmax 2015r zapalił mi się komunikat problem z układem kierowniczym zatrzymaj pojazd. Brak wspomagania. Jaka może być przyczyną Proszę o pomoc 🤲
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam