Witam
Mam problem z moją lodówką, przestała mrozić zamrażarka.
Nie świecą żadne kontrolki obok regulatora na górze.
Chłodziarka pracuje prawidłowo.
Czasem uda się (ale nie zawdze) uruchomić zamrażarkę przyciskiem szybkiego mrożenia na panelu i ta kontrolka się normalnie zapala.
W momencie , kiedy nie odpala agregat tym włącznikiem słychać tylko cichutkie brzęczenie w urządzeniu.
Co może być przyczyną tego uszkodzenia i gdzie szukać w lodówce uszkodzonych elementów.
Z góry dziękuję i proszę o POMOC.
ores(_at_)tenbit.pl
Mam problem z moją lodówką, przestała mrozić zamrażarka.
Nie świecą żadne kontrolki obok regulatora na górze.
Chłodziarka pracuje prawidłowo.
Czasem uda się (ale nie zawdze) uruchomić zamrażarkę przyciskiem szybkiego mrożenia na panelu i ta kontrolka się normalnie zapala.
W momencie , kiedy nie odpala agregat tym włącznikiem słychać tylko cichutkie brzęczenie w urządzeniu.
Co może być przyczyną tego uszkodzenia i gdzie szukać w lodówce uszkodzonych elementów.
Z góry dziękuję i proszę o POMOC.
ores(_at_)tenbit.pl