logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Ford Fiesta MK7 - Podłączenie uniwersalnego sterownoka zamka.

coperfild 02 Paź 2020 18:38 3966 8
REKLAMA
  • #1 18955568
    coperfild
    Poziom 35  
    Posty: 2757
    Pomógł: 291
    Ocena: 1693
    Witam. Fiesta z 2009r może ktoś podpowie w które przewody się wpiąć i czy jest sterowany plusem, wszystkie opisy które znalazłem są z mk6.
    Znalazłem na zagranicznym że sterowanie minusem brązowo biały z BCM, może ktoś potwierdzić.
  • REKLAMA
  • #2 18955649
    Boryc2014
    Poziom 20  
    Posty: 464
    Pomógł: 21
    Ocena: 90
    Podepnij miernik i sprawdzaj w którym pojawi się napięcie. Proboj je podpiąć kolorami. Może akurat będzie dobrze.
  • REKLAMA
  • #3 18955676
    coperfild
    Poziom 35  
    Posty: 2757
    Pomógł: 291
    Ocena: 1693
    Cytat:
    Podepnij miernik i sprawdzaj w którym pojawi się napięcie. Proboj je podpiąć kolorami. Może akurat będzie dobrze.

    Kolorami nie będzie dobrze bo to uniwersakny sterownik zamka, a z drzwi ze słupka wychodzi z 30 kabli i dostęp masakra.
  • REKLAMA
  • #4 18955709
    madamsz1
    Poziom 42  
    Posty: 5853
    Pomógł: 1053
    Ocena: 1698
    A co się stało, że oryginał nie chodzi i próbujesz uniwersalny ?
  • REKLAMA
  • #5 18955749
    coperfild
    Poziom 35  
    Posty: 2757
    Pomógł: 291
    Ocena: 1693
    Przywiezione z niemiec z jednym kluczem.
  • #6 18955759
    madamsz1
    Poziom 42  
    Posty: 5853
    Pomógł: 1053
    Ocena: 1698
    Do tego Forda nie jest większym problemem doprogramować oryginalnego pilota, czy nawet klucz.
  • #7 18955832
    coperfild
    Poziom 35  
    Posty: 2757
    Pomógł: 291
    Ocena: 1693
    Nie jest, tylko ktoś sobie wymyślił uniwersalny i mi go założyć.
  • #9 18969970
    coperfild
    Poziom 35  
    Posty: 2757
    Pomógł: 291
    Ocena: 1693
    Podłączyłem w BCM pod schowkiem biała kostka F pin 8 kabel brązowo biały sterowanie masą.

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik poszukuje informacji na temat podłączenia uniwersalnego sterownika zamka w Fordzie Fiesta MK7 z 2009 roku. Wskazano, że oryginalny pilot nie działa, a pojazd został przywieziony z Niemiec z jednym kluczem. W odpowiedziach zasugerowano, aby użyć miernika do sprawdzenia napięcia w przewodach oraz podłączono się do BCM, gdzie potwierdzono, że brązowo-biały kabel steruje masą. Użytkownik ostatecznie podłączył się do białej kostki F w BCM pod schowkiem, pin 8.
REKLAMA