Koledzy od nie dawna posiadam Steyr 9145 i mam problem gdyz z błotników dziala podnoszenie oraz ze środka z tego zielonego przycisku Góra dol a z yoisticka nie. Mam błędy 2.2 oraz 3.1.. pomoże ktos ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam