logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

STEYR 9145: Błędy 2.2 i 3.1, podnoszenie działa z błotników i przycisku, nie z joysticka

Adrianek12 07 Paź 2020 19:53 4239 14
REKLAMA
  • #1 18964594
    Adrianek12
    Poziom 4  
    Posty: 35
    Ocena: 5
    Koledzy od nie dawna posiadam Steyr 9145 i mam problem gdyz z błotników dziala podnoszenie oraz ze środka z tego zielonego przycisku Góra dol a z yoisticka nie. Mam błędy 2.2 oraz 3.1.. pomoże ktos ?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 18965026
    Rowan
    Poziom 20  
    Posty: 381
    Pomógł: 28
    Ocena: 170
    Uwalony czujnik polożenia ramion.
  • #3 18965360
    Adrianek12
    Poziom 4  
    Posty: 35
    Ocena: 5
    I dlatego nie działa yoistick?? Aa i dodam ze jak kupilrm to przez chwilę yostick dzialal ale te pokrętła nie.. ale jak podnosiłem do góry z joystick to bral do samej góry az traktor przygasal i musiałem tym zielonym na błotniku w dół dać wtedy rozłączał
  • Pomocny post
    #4 18966376
    Rowan
    Poziom 20  
    Posty: 381
    Pomógł: 28
    Ocena: 170
    Bo już padał czujnik albo był źle wyregulowany.
  • REKLAMA
  • #5 18966492
    Adrianek12
    Poziom 4  
    Posty: 35
    Ocena: 5
    A jak się reguluje ? A jak założe nowy to trzeba kalibrowac??
  • REKLAMA
  • #7 18967167
    Adrianek12
    Poziom 4  
    Posty: 35
    Ocena: 5
    Ok a jak to zrobić??

    Dodano po 1 [godziny] 43 [minuty]:

    Jak kupilem nie dawno ciagnik to ten czujnik tak wygląda

    Dodano po 4 [minuty]:

    STEYR 9145: Błędy 2.2 i 3.1, podnoszenie działa z błotników i przycisku, nie z joysticka
  • REKLAMA
  • #8 18999255
    Adrianek12
    Poziom 4  
    Posty: 35
    Ocena: 5
    Po raz drugi spalilo bezpośrednio F14.. dzieje się to jak jest duże obciążenie typu swiatla,haloheny i kogut lecz nie zawsze. Zapali się akumulator i odrazu wyskoczy blad 86 i spali ten bezpiecznik
  • Pomocny post
    #9 18999481
    dejv42
    Poziom 22  
    Posty: 378
    Pomógł: 59
    Ocena: 198
    Bezpiecznik F14 zasila między innymi światła STOP, czujnik zapchania filtra hydrauliki, czujnik obrotów WOM, radar i moduł EHR więc trzeba sprawdzić obwody tych elementów głównie pod kątem uszkodzonych przewodów, zwarcia itd. Jeśli zapala się akumulator to sprawdź ładowanie na początek.
  • #10 18999558
    Adrianek12
    Poziom 4  
    Posty: 35
    Ocena: 5
    Swiatla stop wlasnie działały a teraz nie dzialaja ,obroty walka tez nie działają oraz obrotomierz raz dziala i prędkość.. jak sie za to zabrać? Bo na elektronice się nie znam wogole..

    Dodano po 14 [minuty]:

    Moze masz jakiś schemat jak idą kable od Stopu od walka i ehr ? Zebym wiedział gdzie szukac
  • #12 18999722
    Adrianek12
    Poziom 4  
    Posty: 35
    Ocena: 5
    Ok super wroce z trasy bo jestem kierowcą to bede to badal. A mam jeszcze tak ze pokazuje motogodziny ale nie nalicza,stoją w miejscu.. tak samo licznik cyfrowy raz działała a teraz nie.. i obrotomierz
  • #13 19000433
    Adrianek12
    Poziom 4  
    Posty: 35
    Ocena: 5
    Takie mam połączenie na alternatorze kabli

    STEYR 9145: Błędy 2.2 i 3.1, podnoszenie działa z błotników i przycisku, nie z joysticka
  • #14 19009657
    Adrianek12
    Poziom 4  
    Posty: 35
    Ocena: 5
    Pomoże ktos z tymi zegarami ? I czy jest od podłączony alternator
  • #15 19082829
    agroraf
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Ocena: 4
    witam, posiadam diagram, w sumie to cały katalog około 1500 stron lecz wersja angielska. Też miałem kilka problemów z tym ciągnikiem, ale już po woli rozpracowuję go. Prawdę mówiąc to nawet elektrycy mieli problem z dojściem do ładu, trzeba trochę cierpliwości do tego ciągnika. Maszyna godna uwagi, motor na prawdę daje radę, oszczędny a za razem mocny. Dawaj na prywatną wiadomość, wymienimy się informacjami.

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłasza problemy z ciągnikiem STEYR 9145, w tym błędy 2.2 i 3.1, które wskazują na uszkodzenie czujnika pozycji ramion oraz problemy z joystickiem do podnoszenia. Inni uczestnicy dyskusji sugerują, że czujnik może być uszkodzony lub źle wyregulowany. Pojawiają się również dodatkowe problemy z bezpiecznikiem F14, który spala się przy dużym obciążeniu, oraz z działaniem świateł, obrotomierza i liczników motogodzin. Użytkownicy radzą sprawdzić okablowanie oraz czujniki, a także oferują pomoc w zakresie schematów elektrycznych.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA