Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Pralka Miele W873 - nie włącza się i brak efektów działania.

16 Oct 2020 21:03 288 4
  • Level 4  
    Witam.
    Jestem posiadaczem uszkodzonej pralki Miele W873. Problem polega na tym, że po włączeniu pralki do prądu brak jakichkolwiek efektów życia. Nie świeci się żadna dioda, ani nie można otworzyć drzwiczek. Z tego co udało mi się ustalić to ktoś wymieniał i przelutowywał przewód zasilający pralki razem z filtrem przeciwzakłóceniowym. Jest założony inny niż występował w oryginale. Czy może być to przyczyną, a może jest coś źle podłączone?
    Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam serdecznie
  • Helpful post
    Level 27  
    Na tej małej płytce z włącznikiem powinien być taki zwykły bezpiecznik topikowy.
  • Level 4  
    Tak, jest tam coś takiego - jakby czarny kawałek kabelka około 1cm. Czy to jest ten bezpiecznik? pewnie trzeba go wylutować ? Czy można go jakoś inaczej sprawdzić ? Gdzie można go ewentualnie dokupić? i jakie ma on parametry?
  • Helpful post
    Level 27  
    Pralka Miele W873 - nie włącza się i brak efektów działania.
    Jak masz taki przycisk to jest zwykły topik.
    Pralka Miele W873 - nie włącza się i brak efektów działania.

Jak masz na dole taki moduł to bezpiecznik zaznaczony jest strzałką, jak coś zrób zdjęcie płytki na dole.
  • Level 4  
    Witam.
    Przepraszam że tak długo się nie odzywałem. Bezpieczniki były ok. Okzazało się że żle były podłączone przewody od kabla zasilającego. Ktoś nie umiał ich podłączyć.Pozdrawiam

Dodano po 18 [minuty]:

Problem tkwił w źle podłączonych przewodach zasilających.