logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

jak domowym sposobem sprawdza sie ładowanie akumulatorka ???

jahur 12 Paź 2005 21:07 12998 14
  • #1 1893680
    jahur
    Poziom 17  
    Posty: 304
    Ocena: 40
    TAK JA KW TEMACIE , JAK TO SIEROBI ZEBY SPRADZIC ŁADOWANIE AKU PRZEZ ALTERNATOR????
  • #2 1893745
    Wojtek_b21
    Poziom 16  
    Posty: 250
    Pomógł: 26
    Ocena: 32
    Musisz miernikiem sprawdzić jakie jest napięcie ładowania akumulatora.
    Prawidłowe napięcie ładowania to około 14V ( max 14.4 ) .
    Może być niższe gdy włączysz odbiorniki np. światła
    Wyższe świadczy zazwyczaj o uszkodzonym regulatorze napięcia w alternatorze i może trwale uszkodzić akumulator.
    Warto jeszcze sprawdzić połączenia masy tzn. masa akumulatora - karoseria i karoseria-silnik często zdarza się ,że akumulator nie jest doładowywany z powodu złej masy między punktami , które wymieniłem wcześniej.
    Pozdrawiam.
  • #3 1894991
    Slawek J
    Poziom 30  
    Posty: 1352
    Pomógł: 119
    Ocena: 170
    Sprawdzasz miernikiem a napiecie powinno wynosic w przedziale 13,8 - 14,4V, wyzsze od podanego sugeruje uszkodzenie regulatora napiecia, nizsze to moga byc np. zuzyte szczotki choc nie tylko.
    Pozdrawiam.
  • #4 1911293
    jahur
    Poziom 17  
    Posty: 304
    Ocena: 40
    no rozumie a powiedzcie mi jak to si mierzy teraz??
    Z góry dziekuje.
  • #5 1911532
    Gerri
    Spec od Mercedesów
    Posty: 5665
    Pomógł: 854
    Ocena: 3607
    No więc po uruchomieniu pojazdu walnij dystans kilku - kilkunastu kilometrów, a następnie mierniczkiem (może być taki za 30 zł. z "Aldika") mierzysz napięcie na klemach akumulatora w czasie pracy silnika na mniej-więcej średnich obrotach (i przy wyłączonych odbiornikach). Nie ma sensu mierzyć napięcia zaraz po uruchomieniu silnika, bo wtedy alternator pracuje pod obciążeniem (doładowuje to, co zostało wydalone przy uruchamianiu) w związku z tym pomiar będzie niemiarodajny. Powyżej podano wartości od 14 do 14,4 wolta, według mojego doświadczenia wartości zbliżone do 14 wolt prowadzą do niedoładowania akumulatora, optimum to ok. 14,3 wolta, 14,4 wolta to jest absolutnie górna granica - powyżej będzie następować nadmierne nagrzewanie i czernienie elektrolitu. Te dziesiąte i setne części wolta mają duże znaczenie!
    Pzdr.
  • #6 1911539
    Heroses
    Poziom 24  
    Posty: 921
    Pomógł: 71
    Ocena: 160
    Idziesz do sklepu el. kupujesz najtańszy miernik. Otwierasz maskę włączasz silnik przystawiasz kabelki miernika do klem i widzisz co jest grane.

    Tak nawiasem forum to posiada "złoty" przycisk SZUKAJ < polecam go fajna sprawa :)
  • #7 1912810
    jahur
    Poziom 17  
    Posty: 304
    Ocena: 40
    Prawiewszystko rozumie , ijeszcze jedno ostanie pytanko i juznie bede wasmeczył , czy klemy ściągam czyzostawiam na akumulatorze??
  • #8 1912894
    Ambrozy
    Poziom 15  
    Posty: 167
    Pomógł: 9
    Ocena: 62
    Klemy oczywiście założone na akumulator i mam nadzieje, że są w dobrym stanie (nie zaśniedziałe itp.). Zapalasz autko i patrzysz na wskazanie miernika jest dobrze gdy wskazuje w granicach 14V, 14,1 jest to wartość optymalna i jest z nią różnie w zależności od producenta auta. Zapalasz światła mijania i sprawdzasz ma być też ok. 14V. Jeśli jest mniej lub więcej to jest źle (uszkodzony alternator; najczęściej regulator napięcia, brak jednej szczotki, uszkodzony prostownik itd.)
  • #9 1914330
    jahur
    Poziom 17  
    Posty: 304
    Ocena: 40
    hm tak wiec na wolnych normalnych obrotach wskazuje 13.59 a jak trosze gazu to 13,7.
    Tak wiec co radzicie???
  • #10 1914362
    JAFO
    Poziom 25  
    Posty: 710
    Pomógł: 74
    Ocena: 152
    A co powiesz na temat akumulatora?
    Ile ma lat, jak się zachowuje?
    Bo on też może mieć wpływ na wysokość tego napięcia. I ma!
    Jednakże gdyby był ok, to po sprawdzeniu (pomierzeniu) uzwojenia i zespołu prostowniczego, sprawdzeniu długości szczotek możnaby dojść do wniosku, że chodzi tu o regulator.

    Coś mi się wydaje, że wygrałeś kupując miernik, jednak możesz przegrać starając się samemu robić coś przy alternatorze. Poszukaj DOBREGO fachowca.
  • #11 1914488
    jahur
    Poziom 17  
    Posty: 304
    Ocena: 40
    hm akumulator niema nic do rzeczy akurat w tym przypadku poniewaz jest to auto słuzbowe i jakis czas temu był tam inny akumulator i zachowywało sie to wszystko podobnie,pojakims czasie wymieniony był akumul;ator na lepszy i na początku kilka razy było oki a potem było znowu to samo , tzn akumulator pochodizł o d drugiego busa i był strasznie na początku mocny, pokilku przejazdach osłabł i teraz zachowuje sie tak jak poprzednik, tka wiec ja bym juz stawiał na słabe ładowanie akumulatora.
  • #12 1914770
    Jacek79
    Poziom 37  
    Posty: 3794
    Pomógł: 233
    Ocena: 1132
    dokonaj pomiaru pradu jaki oddaje alternator i jaki jest pobierany przez akumulator. to juz do konca powie nam o ladowaniu. a co do rozruchu to tez trzaba by dokonac pomiaru pradu pobieranego przez rozrusznik.
  • #13 1916744
    jahur
    Poziom 17  
    Posty: 304
    Ocena: 40
    no niesciagajac klem i na woklnych obrotach miernik wskazuje 13,58 a przy troszke wyzszych 13,70.Jak zmierzyc pobór prądu przez rozrusznik???
  • #14 1923810
    marian11@
    Poziom 21  
    Posty: 424
    Pomógł: 25
    Ocena: 76
    witam.
    Podłaczasz mirnik pod akumulator a druga osoba odpala samochod.
    Wtaki oto sposób mierzy sie spadek napiecia przy odpalaniu.
    Przy dobrym akumulatorze min. 10,50V.
    Ja na twoim miejscu poprzeczyszczał bym wszystkie łaczenia(tj. klemy, kable przy alternatorze)jak to nie pomoze to rozebrał bym alternator i sprawdził szczotki i pierscieni slizgowe.
  • #15 2264327
    jahur
    Poziom 17  
    Posty: 304
    Ocena: 40
    Tak Wiec sprawa załatwiona , bardzo proste sie okaząło zmierzenia ładowania akumulatora.Bardzo wam dziekuje i pozdrawiam.

Podsumowanie tematu

✨ Ładowanie akumulatora przez alternator można sprawdzić domowym sposobem za pomocą miernika napięcia. Prawidłowe napięcie ładowania powinno mieścić się w zakresie 13,8–14,4 V, optymalnie około 14,3 V. Pomiar wykonuje się na klemach akumulatora przy pracującym silniku na średnich obrotach i wyłączonych odbiornikach, po przejechaniu kilku kilometrów, aby alternator ustabilizował pracę. Napięcie poniżej normy może wskazywać na zużyte szczotki alternatora lub inne uszkodzenia, natomiast wyższe napięcie sugeruje uszkodzony regulator napięcia, co może prowadzić do uszkodzenia akumulatora. Ważne jest również sprawdzenie połączeń masy między akumulatorem, karoserią i silnikiem, gdyż złe połączenia mogą powodować niedoładowanie. Przy pomiarze klemy pozostawia się założone na akumulatorze. Dodatkowo można zmierzyć prąd ładowania alternatora oraz prąd pobierany przez rozrusznik, co pozwala dokładniej ocenić stan układu ładowania. W przypadku wątpliwości zaleca się konsultację z fachowcem. Po oczyszczeniu połączeń i ewentualnej wymianie szczotek alternatora problem z niedoładowaniem często ustępuje.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA