logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

mercedes 124 sterownik świec żarowych nie świeci lampka grzania

Japi65 11 Lis 2020 08:42 5760 27
REKLAMA
  • #1 19036107
    Japi65
    Poziom 7  
    Posty: 28
    Ocena: 11
    Nie świeci się lampka grzania świec na konsoli. Czy ktoś może naprawiał taki sterownik? Za radą użytkownika innego forum sprawdziłem wszystkie tranzystory. Co oprócz tranzystorów może jeszcze nawalić? . Jakieś pomysły co dalej-np. kondensatory puste? Poza lampką wszystko działa świece grzeją i wyłącza się po 30 sek. Mała wtyczka 4-pinowa -po zworce we wtyczce lampka świeci.....Jest tam jeszcze układ scalony -co jeszcze można sprawdzić. Poza tym wszystko sprawne, świece grzeją i wyłącza się grzanie po około 30 sekundach. Samochód odpala.
  • REKLAMA
  • #2 19036282
    xaw
    Poziom 13  
    Posty: 182
    Pomógł: 9
    Ocena: 50
    może to pomoże

    mercedes 124 sterownik świec żarowych nie świeci lampka grzania
  • #3 19036464
    Japi65
    Poziom 7  
    Posty: 28
    Ocena: 11
    Znam ten schemat. Bardziej chodziłoby o schemat elektroniki w samym sterowniku. Ale dzięki za zainteresowanie.
  • #4 19036637
    Gerri
    Spec od Mercedesów
    Posty: 5670
    Pomógł: 855
    Ocena: 3609
    Japi65 napisał:
    Bardziej chodziłoby o schemat elektroniki w samym sterowniku

    Były różne wersje sterownika - w zależności od producenta, w zależności od rozcnika, od liczby cylindrów. Jest mało prawdopodobne, żeby ktoś ci dobrał właściwy. Poza tym, że takich schematów NIE MA.
    Przedstawiony schemat, to wersja najstarsza z możliwych. Zwróć uwagę, że pomiar prądu jest tylko na jednej świecy (kontaktron). Wystarczy, że świeca bedzie stara (mniejszy pobór prądu) i już kontaktrona nie załączy. Pod warunkiem, że masz własnie taki przekaźnik. Z czego sądzisz, że świece grzeją? Sprawdziłeś napięcie na każdej z nich? Sprawdziłeś, jaki każda z nich ma pobór prądu? Mozna to zrobić na dużej wtyczce: amperomierz do plusa i po kolei w każdą dziurę wtyczki. Po podaniu prądu powinno być ok. 20A, w miarę nagrzewania spada do ok. 15.
    Te przekaźniki wcale się tak bardzo namiętnie nie psuły. W ostateczności pozostaje zakup nowego "starego" - to wcale nie jest jakiś kolosalny wydatek. Oferty zaczynają się już poniżej 100 zł. Takie przekaźniki były również w modelu 201, 126 i w pierwszej generacji Vito oraz Sprintera. A także w busie, który był poprzednikiem Sprintera.
  • REKLAMA
  • #5 19037060
    Japi65
    Poziom 7  
    Posty: 28
    Ocena: 11
    Amperażu na świecach nie sprawdzałem, Nie mam miernika o takim zakresie. Wykryłem 1 spaloną świecę na 1-szym cylindrze więc ją wymieniłem. Pozostałe świece jak uważam są sprawne -mają jednakową oporność. . Gdzie jest umiejscowiony ten kontaktron-poza płytką ? Mam wersję sterownika z 4-pinową małą wtyczką i bezpiecznikiem blaszkowym. Wszystkie świece podłączone są równolegle do tej samej ścieżki. Napięcia są właściwe-na każdej świecy. Co do kontaktrona-jest on odpowiedzialny za włączenie lampki?
  • Pomocny post
    #6 19037153
    Gerri
    Spec od Mercedesów
    Posty: 5670
    Pomógł: 855
    Ocena: 3609
    Ostatnio rozbieralem ten typ sterownika jakieś ćwierć wieku temu. Kontaktron był dobrze widoczny po zdjęciu obudowy. Chyba że masz inny typ sterownika- późniejsza wersja miala swiece rozdzielone i pomiar prądu na każdej z nich. Chyba ten kontaktron odpowiadał za lampkę. Możesz sprawdzić.
  • REKLAMA
  • #7 19037420
    andrzej20001
    Poziom 43  
    Posty: 17769
    Pomógł: 1574
    Ocena: 6652
    Świece spawdz amperomierzem. Jak świeca uszkodzona nie zapali kontrolki. Zaświeci ją po rozruchu
  • #8 19037581
    Gerri
    Spec od Mercedesów
    Posty: 5670
    Pomógł: 855
    Ocena: 3609
    andrzej20001 napisał:
    Jak świeca uszkodzona nie zapali kontrolki. Zaświeci ją po rozruchu

    Upraszczasz kolego. Wszystko zależy od wersji przekaźnika. Jeżeli rozpatrujemy ten, który jest na powyższym schemacie, to jak kolega zapytywowujący stwierdził:
    Japi65 napisał:
    Wszystkie świece podłączone są równolegle do tej samej ścieżki.

    To jak przekaźnik ma stwierdzić, że jedna jest spalona?
  • #9 19037611
    Japi65
    Poziom 7  
    Posty: 28
    Ocena: 11
    Jutro zajrzę do niego i dam znać co z kontaktronem..................Ale i tak zamierzam kupić pasującą używkę .A ten po mam nadziieję skutecznej naprawie posłuży jako zmiennik jak by co
  • #10 19037626
    Gerri
    Spec od Mercedesów
    Posty: 5670
    Pomógł: 855
    Ocena: 3609
    Jak podasz VIN to ci dobiorę numer.
    Ale w zasadzie wystarczy, że na dużej wtyczce będzie miał tyle bolców co cylindrów silniku, a na małej cztery.
    Z tego, co widzę na Alledrogo to były stosowane nawet w VW LT z tamtego czasu.
  • #11 19037660
    andrzej20001
    Poziom 43  
    Posty: 17769
    Pomógł: 1574
    Ocena: 6652
    W 124 wszystkie na jednym przewodzie????? niemożliwe
  • #12 19037672
    Gerri
    Spec od Mercedesów
    Posty: 5670
    Pomógł: 855
    Ocena: 3609
    Umiesz czytać schematy? To popatrz powyżej...
  • REKLAMA
  • #13 19038426
    andrzej20001
    Poziom 43  
    Posty: 17769
    Pomógł: 1574
    Ocena: 6652
    Wewnatrz sterownika to tak . Z 1 świecy idzie kontaktron na lampke. Już myslalem ze wiązka idzie równolegle
  • #14 19038818
    Japi65
    Poziom 7  
    Posty: 28
    Ocena: 11
    Kontaktron wymieniony-nadal lampka nie świeci. Pozostaje zakup używki takiej jak na foto mercedes 124 sterownik świec żarowych nie świeci lampka grzania
  • #16 19044557
    Japi65
    Poziom 7  
    Posty: 28
    Ocena: 11
    sprawdziłem 2 używki podobno sprawne-lampka nadal nie świeci...............nie mam już pomysłu..............
  • Pomocny post
    #17 19044739
    Gerri
    Spec od Mercedesów
    Posty: 5670
    Pomógł: 855
    Ocena: 3609
    Japi65 napisał:
    sprawdziłem 2 używki podobno sprawne

    Nie możesz sobie pozwolić na "podobno" - albo 100% dobre, albo się nie nadają. Najlepiej sprawdzić w innym aucie i wtedy masz pewność. Jeżeli jest faktycznie dobry, to masz sygnał, że jest coś nie tak z autem. Dobrze sprawdziłeś wszystkie obwody małej wtyczki? Nie masz założonego jakiegoś odcięcia zabezpieczającego na którymś obwodzie? Na rozrusznik lub na zapłon? Jak na małej wtyczce wszystko jest OK, to musisz sprawdzić wszystkie świece po kolei amperomierzem na dużej wtyczce. Do plusa z jednej strony i w każdą dziurę wtyczki. Początkowy prąd po załączeniu to ok. 20 amperów, potem spada w miarę nagrzewania na ok. 15A. Więcej filozofii tam nie ma. Pomiar oporności nie zawsze jest miarodajny - na zimno może być w porządku, a po nagrzaniu może ujawniać się usterka.
  • Pomocny post
    #18 19044783
    michal_rybka
    Poziom 35  
    Posty: 2652
    Pomógł: 283
    Ocena: 767
    a żarówka w liczniku w ogóle dobra i łączy? sprawdzone czy po odpięciu małej 4 pinowej wtyczki modułu i podaniu plusa z akumulatora na 3 pin świeci lampka na zegarach?
    jak zaświeci to nie łatwiej tą kontrolkę podłączyć pod dowolną świecę żarową zamiast pchać się w koszty i kupować kolejne moduły?
  • Pomocny post
    #19 19044805
    Gerri
    Spec od Mercedesów
    Posty: 5670
    Pomógł: 855
    Ocena: 3609
    Japi65 napisał:
    -po zworce we wtyczce lampka świeci..
  • Pomocny post
    #20 19044821
    andrzej20001
    Poziom 43  
    Posty: 17769
    Pomógł: 1574
    Ocena: 6652
    Odlacz pin 50 rozrusznika, moze jakiś prad pasozytniczy idzie i on nie pozwala na zaświecenie lampki. Tak strzelam
  • #21 19044887
    Gerri
    Spec od Mercedesów
    Posty: 5670
    Pomógł: 855
    Ocena: 3609
    andrzej20001 napisał:
    Odlacz pin 50 rozrusznika, moze jakiś prad pasozytniczy idzie

    To wszystko jest koniecznie do sprawdzenia. Pamiętam, że przy założonym odcięciu zabezpieczającym właśnie na rozrusznik były cyrki z kontrolką żarzenia.
  • #22 19045225
    Japi65
    Poziom 7  
    Posty: 28
    Ocena: 11
    .Żarówka sprawna (po zrobieniu zworki w małej wtyczce ). Muszę wytrzasnąć amperomierz na co najmniej 20A.....Bo miernik ma do 10A więc padnie. Odcięcia w obwodzie małej wtyczki nie ujawniłem. Zobaczę jeszcze ten "prąd pasożytniczy"....i odłączę zacisk rozrusznika 50. Jak to nie wyjdzie to faktycznie podłączę żarówkę pod przekaźnik i będzie wskazywała czas grzania. Tylko wtedy nie wykryje przepalonej świecy. Ale w sumie jak spaliła mi się świeca na 1-szym cylindrze to żarówka nic nie sygnalizowała.
  • #23 19045416
    Gerri
    Spec od Mercedesów
    Posty: 5670
    Pomógł: 855
    Ocena: 3609
    Ta pierwsza generacja przekaźnika (z kontaktronem) miała bardzo słabą diagnostykę spalonej świecy. Prędzej się kapnąłeś po kiwaniu motora niż po kontrolce.
  • #24 19047986
    Japi65
    Poziom 7  
    Posty: 28
    Ocena: 11
    Otóż tak. Odpiąłem pin 50 -brak świecenia lampki. Zasymulowałem pracę kontaktronu zbliżając magnesik neodymowy-kontaktron pracuje poprawnie-łączy styk. Zrobiłem nawet zworkę na kontaktronie-lampka nie świeci. Jutro wymienię 3 kondensatorki elektrolityczne. Jakieś sugestie?
  • #25 19048022
    carrot
    Moderator Samochody
    Posty: 8443
    Pomógł: 1311
    Ocena: 3577
    Ja bym sprawdził termistor ntc w przekaźniku, piszesz, że świece grzeją przez 30sek, a zgodnie z opisem taki czas jest normalny w temperaturze -30°C, a nie jesienią gdy jest +10
  • #26 19048102
    Japi65
    Poziom 7  
    Posty: 28
    Ocena: 11
    Z tego co doczytałem to 30 sekund jest dogrzewania po uruchomionym silniku. Odpalić można po zgaśnięciu kontrolki i jak działała to latem wyłączała się b. szybko a zimą to ładnych kilka sekund pozostawała włączona. Czyli reagował układ na temperaturę. Jeszcze jest tam układ scalony- w necie kosztuje parę groszy....może kupię go też. A ten termistor to gdzie jest wmontowany-w jakim miejscu?
  • #27 19048855
    Gerri
    Spec od Mercedesów
    Posty: 5670
    Pomógł: 855
    Ocena: 3609
    Japi65 napisał:
    Z tego co doczytałem to 30 sekund jest dogrzewania po uruchomionym silniku.

    Gdzie tak doczytałeś? Pierwsza generacja przekaźnika nie miała dogrzewania. Pojawiło się później, jak zaczęły się pojawiać normy ekologiczne dla diesli.
    Tu masz tabelkę:
    mercedes 124 sterownik świec żarowych nie świeci lampka grzania
    carrot napisał:
    piszesz, że świece grzeją przez 30sek, a zgodnie z opisem taki czas jest normalny w temperaturze -30°C, a nie jesienią gdy jest +10

    Tu bym polemizował. Termistor oddziaływuje na długość świecenia kontrolki - całkowity czas grzania się nie zmienia.
    W pierwszej serii termistor był w przekaźniku, i w zasadzie reagował na temperaturę otoczenia - a nie na temperaturę silnika. No - powiedzmy, że temperatura w komorze silnika w jakiś tam stopniu odpowiadała bardziej temperaturze silnika niż otoczenia. Ale to nie do końca było to. Dlatego w jednej z kolejnych generacji przekaźnika pojawił się na małej wtyczce piąty pin który był połączony z termistorem umieszczonym w bloku silnika i od teraz przekaźnik rejestrował temperaturę płynu chłodzącego - czyli ten parametr, o który chodzi.
    Przekaźnik działa tak: właczamy zapłon, zapala się kontrolka świec i ten czas świecenia zależy od temperatury zadanej termistorem (gdziekolwiek by on był). Po tym czasie lampka gaśnie. I tutaj pierwsza uwaga: nie ma żadnej konieczności czekać aż lampka zgaśnie! To tylko informacja - a nie żaden obowiązek! Jak motor jest zimny jest rzeczywiście pomocą, ale jak jest ciepły zapala się tylko na chwilę informując o sprawności układu. Ciepły, niezajechany motor nie potrzebuje do odpalenia świec żarowych. Możesz palić jak benzyniaka i na pewno nic nie popsujesz.
    I wracamy do momentu jak lampka gaśnie. Lampka gaśnie - ale świece dalej grzeją! Mamy teraz dwie możliwości: odpalamy silnik, jak długo kręci rozrusznik to świece grzeją, jak puścimy kluczyk świece gasną. Druga możliwość: nie uruchamiamy silnika - świece grzeją ok. 30 sekund i się wyłączają. Długość grzania nie zależy od temperatury otoczenia.
    Nie dodaję tu możliwości dogrzewania bo akurat to nie dotyczy zapytania. Jak ktoś zainteresowany, to sobie przejrzy tabelkę.
  • #28 19049471
    Japi65
    Poziom 7  
    Posty: 28
    Ocena: 11
    Czyli mój sterownik nie ma dogrzewania-jego numer zaczyna się od 001 i był wyprodukowany we wrześniu 1988r (tak ma wybite ), więc nic się nie stanie jak kontrolkę podłączę bezpośrednio pod + za przekaźnikiem równolegle do świec i będzie ona gasła po puszczeniu rozrusznika po uruchomieniu silnika ?

    Dodano po 7 [godziny] 25 [minuty]:

    Więc wykonałem zworkę pinu 1-szej świecy z lampką i przekaźnik działa jak trzeba, lampka gaśnie po starcie silnika a jak nie zakręcę rozrusznikiem to grzanie wyłącza się po ok. 30 sekundach. Biorąc pod uwagę że jest to pierwsza generacja przekaźnika to chyba nie jest to złe rozwiązanie

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłasza problem z brakiem świecenia lampki grzania świec żarowych w Mercedesie 124, mimo że świece działają prawidłowo. Po sprawdzeniu tranzystorów i wymianie spalonej świecy, użytkownik poszukuje dalszych wskazówek dotyczących diagnostyki sterownika. W dyskusji poruszane są różne aspekty, takie jak sprawdzenie amperażu na świecach, rola kontaktronu w sterowniku oraz możliwość uszkodzenia kondensatorów. Użytkownik wymienia również, że sterownik nie ma funkcji dogrzewania, co wpływa na sposób podłączenia kontrolki. W końcu, po kilku próbach, użytkownik decyduje się na zworkę, co pozwala na prawidłowe działanie lampki.
REKLAMA