Witam
Scania 450 euro6 ,250tyś .km wszystko było super, trochę ostatnio postała a teraz kręci i nie zapali .
Silnik obraca się tylko na flaku 400 obr/min .
Brak jakiegokolwiek ciśnienia na wyjściu pompy wysokiego ciśnienia ,niskiego ciśnienia nie mierzyłem ale jakieś jest .
Dodam iż filtry wymieniłem , pompką ręczną nie można zrobić twardego ciśnienia , a jak podłączyłem paliwo z bańki to za 5-10 minut wyssała 30 litrów nie robiąc nawet kropli wysokiego ciśnienia .
Samochód chodzi na biodieslu przez co wszystko jest trochę lepkie klejące i mogło się coś skleić i przywiesić ,tylko co ?
Proszę o sugestie .
Scania 450 euro6 ,250tyś .km wszystko było super, trochę ostatnio postała a teraz kręci i nie zapali .
Silnik obraca się tylko na flaku 400 obr/min .
Brak jakiegokolwiek ciśnienia na wyjściu pompy wysokiego ciśnienia ,niskiego ciśnienia nie mierzyłem ale jakieś jest .
Dodam iż filtry wymieniłem , pompką ręczną nie można zrobić twardego ciśnienia , a jak podłączyłem paliwo z bańki to za 5-10 minut wyssała 30 litrów nie robiąc nawet kropli wysokiego ciśnienia .
Samochód chodzi na biodieslu przez co wszystko jest trochę lepkie klejące i mogło się coś skleić i przywiesić ,tylko co ?
Proszę o sugestie .