witam, mam pytanie wie ktoś co może być przyczyną że pralka nie grzeje wody wymieniana była juz płytka modułowa bo pralka miał pronlem z płukaniem i wirowaniem sądze że się spaliła grzałka jak to można sprawdzić? a może to coś innegpo prosze o pomoc
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam