Solucja na kontrast pod Tornado
Teoretyczna obsluga siemensow x3x x4x x5x x6x
TP nie potrzebny

))
jesli ktos bylby chetny do testow to
bardzo prosze

)))
Jak to dziala?
1. Init UFSx
2. Zakladka Siemens
3. Podlaczasz wylaczony telefon
4. ENTER SERVICE MODE
5. Naciskasz wlacznik w telefonie
6. Czekasz az telefon wjedzie w service moed
7. Ustawiasz suwakiem kontrast ktory Ci pasuje (obserwujesz ekran telefonu)
8. Naciskasz write i cieszysz sie
Nie potrzeba zadnych kabli com... po prostu tornado

))
https://www.elektroda.pl/rtvforum/download.php?id=127874
Pozdrawiam