Jak w temacie, jestem w trakcie wykonania regulatora do spawarki, jednak zastanawiam sie jakie przewody zastowowac do jego podpiecia - obciazenie oczywiscie ma charakter indukcyjny. Jak wiadomo sprawarki samorobki sa dosc nieliniowe jesli chodzi o pobor pradu czy taki regulator oparty na bta41 600 oraz u209b powoduje jakies ujemne skutki w sieci dostarczajaca prad do sprawarki ? powstaja jakies przepiecia czy tiki ?
Ktos mi jest w stanie powiedziec korzystajac z tego schematu:
http://jony1230.webpark.pl/sch.JPG
co sie stanie jesli zamienie faze z zerem ? spawarka bedzie uzywana w roznych gniazdkach ... :/
Co do wartosci przekroju przewdow narazie mam zamiar zastosowac taki fi 2mm
czy cos takiego jest wystaczajace, bedzie on mial dlugosc ok 20cm, bardzo prosze o podanie jakies linka do tabel zawierajacych wartosci max pradow dla okreslonego przekroju tak na przyszlosc
Z gory wielkie dziekie za okazana pomoc
Ktos mi jest w stanie powiedziec korzystajac z tego schematu:
http://jony1230.webpark.pl/sch.JPG
co sie stanie jesli zamienie faze z zerem ? spawarka bedzie uzywana w roznych gniazdkach ... :/
Co do wartosci przekroju przewdow narazie mam zamiar zastosowac taki fi 2mm
Z gory wielkie dziekie za okazana pomoc