logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Darmowy program do rozmów głosowych online - jaki polecacie?

dudek_d 15 Paź 2005 18:23 1422 3
REKLAMA
  • #1 1901201
    dudek_d
    Poziom 15  
    Posty: 213
    Pomógł: 1
    Ocena: 34
    Czy znacie jakis dobry programik do rozmowy glosowej, darmowej, grupowej przez neta ?? Z gory Thx
  • REKLAMA
  • #2 1901212
    tronic1
    Spec od komputerów
    Posty: 22250
    Pomógł: 2640
    Ocena: 1106
    Skype.Jest opcja konferencji.Używałem,działa.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 1901227
    simpo
    Poziom 19  
    Posty: 305
    Pomógł: 30
    Ocena: 15
    Zobacz TeamSpeak 2 jest to program zaprojektowany specialnie do uzywania podczas grania. W odroznieniu od Skype nie potrzebuje zbyt wydajnego komputera, a poza tym po zalogowaniu na serwer uzywa sie go jak CB Radia, tzn. mikrofon jest wlaczany jedynie podczas, gdy jest wcisniety klawisz lub przycisk myszy...

    Pozdrawiam
  • #4 1901277
    dudek_d
    Poziom 15  
    Posty: 213
    Pomógł: 1
    Ocena: 34
    Wlasnie o takie cos mi chodzilo podczas gry Dzieki. A skype nie znosze jest lipny jak......................

    Dodano po 3 [minuty]:

    A jeszcze jakies propozycje ..............bo ja sie nie znam ktroy jest najlepszy

    Dodano po 16 [minuty]:

    a czy ten team speak jest tylko po angielsku czy jes spolszczenie
REKLAMA