Witam!
Aktualnie posiadam najnowszego skype'a i szczerze mówiąc niejestem zadowolony z niego (za długie opóźnienia w rozmowach, czasem urywa w pół słowa...) i tu pojawia się moje pytanie: jaki program jest Waszym zdaniem najlepszy do komunikowania się w ten sposób?? Dodam że są to rozmowy bezpłatne
PS. czy przez GG też można nawijać za free??
Jeśli pomyliłem dział to WIELKIE SORKI...
Za wszelkie propozycje i pomocne rady dziękuję!!
Aktualnie posiadam najnowszego skype'a i szczerze mówiąc niejestem zadowolony z niego (za długie opóźnienia w rozmowach, czasem urywa w pół słowa...) i tu pojawia się moje pytanie: jaki program jest Waszym zdaniem najlepszy do komunikowania się w ten sposób?? Dodam że są to rozmowy bezpłatne
PS. czy przez GG też można nawijać za free??
Jeśli pomyliłem dział to WIELKIE SORKI...
Za wszelkie propozycje i pomocne rady dziękuję!!