logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Najlepszy darmowy program do rozmów głosowych z niskim opóźnieniem?

Gentelmen_mh 25 Gru 2005 19:55 2424 5
REKLAMA
  • #1 2114603
    Gentelmen_mh
    Poziom 11  
    Posty: 11
    Witam!

    Aktualnie posiadam najnowszego skype'a i szczerze mówiąc niejestem zadowolony z niego (za długie opóźnienia w rozmowach, czasem urywa w pół słowa...) i tu pojawia się moje pytanie: jaki program jest Waszym zdaniem najlepszy do komunikowania się w ten sposób?? Dodam że są to rozmowy bezpłatne :D

    PS. czy przez GG też można nawijać za free??

    Jeśli pomyliłem dział to WIELKIE SORKI...

    Za wszelkie propozycje i pomocne rady dziękuję!! :D
  • REKLAMA
  • #2 2114765
    woto0
    Poziom 18  
    Posty: 288
    Pomógł: 20
    Ocena: 6
    Praca skype zależy w dużej mierze od szybkości łącza internetowego. Jak rozmawiasz przez Skype to staraj sie nie otwierać stron www i innych komunikatorów. A inne programy to m. in. tlen, gg, msn.
  • REKLAMA
  • #3 2114926
    apstynent
    Poziom 22  
    Posty: 636
    Pomógł: 31
    Ocena: 5
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic9838.html
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic53860.html
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic85284.html

    to tylko trzy przykłady takich samych tematów z elektrody :)

    A co do Skype to najlepiej zeby obydwie strony mialy taką samą - najnowszą wersję bo brat mi kiedyś wciskał że ma najnowszą ver a nie miał i w efekcie z rozmowy były nici
  • REKLAMA
  • #4 2115155
    Gentelmen_mh
    Poziom 11  
    Posty: 11
    Z bratem mamy tą samą wersję (wypaliłem mu moją instalke) pracujemy na win XPpro. Obydwoje mamy stałe łącze 256 kB/s. Nic niejest uruchomione poza skype'm, mimo to sa problemy z dużym opóźnieniem i urywanymi słowami...

    PS. Waszym prywatnym zdaniem co jest lepsze do rozmów głosowych??
  • REKLAMA
  • #5 2116690
    Eureka 170
    Poziom 22  
    Posty: 534
    Pomógł: 38
    Ocena: 15
    To może niech kolega spróbuje użyć programu Yahoo Messenger.
  • #6 2116760
    arnoldk_20
    Poziom 35  
    Posty: 2172
    Pomógł: 290
    Ocena: 114
    Gentelmen_mh napisał:
    Z bratem mamy tą samą wersję (wypaliłem mu moją instalke) pracujemy na win XPpro. Obydwoje mamy stałe łącze 256 kB/s. Nic niejest uruchomione poza skype'm, mimo to sa problemy z dużym opóźnieniem i urywanymi słowami...

    PS. Waszym prywatnym zdaniem co jest lepsze do rozmów głosowych??

    Problem z firewallem,
    wyłaczcie zaporę systemową i zainstalujecie innego firewala
REKLAMA