Witam serdecznie, wiatrak dmuchawy przy piecu centralnego nie chcę sam ruszyć, trzeba mu pomagać, pomyślałem że to pewnie kondensator, a to chyba najtańsza i najmniej inwazyjna opcja by zacząć szukanie usterki,
Aktualnie jest tu kondensator:
MKPS-20
1,5µF 0 K
400v~
25/085/21
08/06
Niestety elektrykiem nie jestem wybitnym więc zapewne muszę mieć kondensator 1,5 mikrofarada i 400 V, jednakże czy muszę brać pod uwagę te parametry niżej ? (cokolwiek by one oznaczały
). Z góry dziękuję.
Aktualnie jest tu kondensator:
MKPS-20
1,5µF 0 K
400v~
25/085/21
08/06
Niestety elektrykiem nie jestem wybitnym więc zapewne muszę mieć kondensator 1,5 mikrofarada i 400 V, jednakże czy muszę brać pod uwagę te parametry niżej ? (cokolwiek by one oznaczały