Witajcie,
Muszę wymienić kondensator rozruchowy dmuchawy kotła na ekogroszek. Coraz częściej zdarza się, że wentylator nie może wystartować. Jak się do niego dotknie to aż cały gorący jest i tylko buczy. Nie ma siły ruszyć. Oryginalnie widzę że zamontowany mam kondensator MKP-SL7 2uF. I teraz moje pytanie. Czy mogę tam zastosować coś mocniejszego a jeśli tak to co, tak żeby nie spalić tego silnika. Chodzi mi o to aby ten silnik jakoś tak żwawiej ruszał bo na tym teraz to od nowości rewelacji nie ma i rozkręcał się zawsze powolutku.
Muszę wymienić kondensator rozruchowy dmuchawy kotła na ekogroszek. Coraz częściej zdarza się, że wentylator nie może wystartować. Jak się do niego dotknie to aż cały gorący jest i tylko buczy. Nie ma siły ruszyć. Oryginalnie widzę że zamontowany mam kondensator MKP-SL7 2uF. I teraz moje pytanie. Czy mogę tam zastosować coś mocniejszego a jeśli tak to co, tak żeby nie spalić tego silnika. Chodzi mi o to aby ten silnik jakoś tak żwawiej ruszał bo na tym teraz to od nowości rewelacji nie ma i rozkręcał się zawsze powolutku.