Witam. Najpierw nie można było wyłączyć radia i po zgaszeniu silnika palił się ekran, potem tylko białe światło na ekranie i podświetlone przyciski. Teraz nie można otworzyć z kluczyka automatycznego samochodu. Gdzie należy szukać i co zrobić.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam