Wtam
mam problem jaką kupić nagrywarkę aby bezproblemowo chodziła przez port usb w laptopie. Słyszałem że najnowsze Liteon 1635S nie chcą nagrywać na prędkościach x6 i x8 i wogóle szwankują przez port usb.
może ktoś z Was ma jakis typ który prawidłowo się zachowuje - oczywiście niedrogą (żeby nie była droższa niż wewnętrzna do laptopa). właśnie z tego powodu chcę kupić zewnętrzną i podłączyć przez interfejs i port usb. proszę o wypowiedzi.
pozdrawiam
mam problem jaką kupić nagrywarkę aby bezproblemowo chodziła przez port usb w laptopie. Słyszałem że najnowsze Liteon 1635S nie chcą nagrywać na prędkościach x6 i x8 i wogóle szwankują przez port usb.
może ktoś z Was ma jakis typ który prawidłowo się zachowuje - oczywiście niedrogą (żeby nie była droższa niż wewnętrzna do laptopa). właśnie z tego powodu chcę kupić zewnętrzną i podłączyć przez interfejs i port usb. proszę o wypowiedzi.
pozdrawiam