logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wybór niedrogiej nagrywarki DVD USB do laptopa - opinie i rekomendacje

bogola 16 Paź 2005 21:02 2443 6
REKLAMA

Podsumowanie tematu

✨ Dyskusja dotyczy wyboru niedrogiej nagrywarki DVD podłączanej przez USB do laptopa, z uwzględnieniem problemów z kompatybilnością i prędkościami nagrywania. Poruszono kwestię, że najnowsze modele LiteOn 1635S mogą mieć problemy z nagrywaniem na prędkościach x6 i x8 przez port USB. Zwrócono uwagę, że nagrywarki zewnętrzne USB są zwykle droższe niż wewnętrzne, a często są to modele wewnętrzne zamknięte w obudowie z interfejsem USB2IDE. W dyskusji pojawiło się nieporozumienie dotyczące prędkości nagrywania, gdzie pomylono prędkości DVD z CD-R. Ostatecznie autor zakupu potwierdził wybór nagrywarki LiteOn i zamknął temat, sugerując, że problem został rozwiązany.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA