Hejka
Posiadam MacBook Pro (15-inch, Mid 2010), mają one wadę firmową polegającą na tym że resetują się one w momencie przełączania karty graficznej. Wyłączyłem automatyczne przełączanie i problem nadal występował, dopiero po pobraniu programu oGfxCardStatus i włączeniu zintegrowanej karty laptop działa okej, jednak czasem, po zamknięciu jakiegoś programu widzę komunikat o przełączeniu karty no i laptop się resetuje.
A więc mam pytanie, jak w macOS wyłączyć jedną kartę graficzną(chyba najlepiej zintegrowaną, a zostawić dedykowaną?)? W Windowsie nie jest to dosyć trudne ale tutaj nie za bardzo wiem jak to zrobić.
Na internecie widziałem że ludzie coś lutują w płytach głównych i ten problem się naprawia no ale to raczej nie dla mnie.
Posiadam MacBook Pro (15-inch, Mid 2010), mają one wadę firmową polegającą na tym że resetują się one w momencie przełączania karty graficznej. Wyłączyłem automatyczne przełączanie i problem nadal występował, dopiero po pobraniu programu oGfxCardStatus i włączeniu zintegrowanej karty laptop działa okej, jednak czasem, po zamknięciu jakiegoś programu widzę komunikat o przełączeniu karty no i laptop się resetuje.
A więc mam pytanie, jak w macOS wyłączyć jedną kartę graficzną(chyba najlepiej zintegrowaną, a zostawić dedykowaną?)? W Windowsie nie jest to dosyć trudne ale tutaj nie za bardzo wiem jak to zrobić.
Na internecie widziałem że ludzie coś lutują w płytach głównych i ten problem się naprawia no ale to raczej nie dla mnie.