Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Przestawienie zegara w Hyundai i30

RyszardChem 28 Jan 2021 15:17 2403 7
    RyszardChem
    Level 3  
    Bardzo proszę o informację (krok po kroku) jak przestawić zegar w Hyundai i30 z systemu 12-godzinnego na 24-godzinny, Zegar jest razem z radiem na panelu klimy.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    kolplast
    Level 11  
    Aby zmienić format na 24 godzinny należy nacisnąć przycisk R1 ten z lewej strony dłużej niż 4 sek. Zegar powinien przestawić się na system 24-godzinny
    RyszardChem
    Level 3  
    Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź, jednak nie jestem w stanie jej wykorzystać, gdyż mam inny zegar (dodaję zdjęcie), na którym nie ma przyciski R1.

Przestawienie zegara w Hyundai i30
    Ryszard
    RyszardChem
    Level 3  
    Niestety, nie wychodzi.
    Ryszard
    kolplast
    Level 11  
    Spróbuj jeszcze to
    10. Przycisk ustawiania SET UP

Naciśnięcie tego przycisku powoduje kolejne wybranie trybów ustawiania dźwięku (SOUND), RDS, ustawiania zegara, wyświetlania czasu, przewijania (SCROLL), SDVC, wyświetlania temperatury i regulacji.

Jeżeli w ciągu 5 sekund po naciśnięciu przycisku nie zostanie podjęte żadne działanie, system powróci do trybu odtwarzania (po wejściu w tryb SET UP wybieranie poszczególnych opcji następuje przez obracanie w lewo, prawo lub wciskanie pokrętła dostrajania TUNE).
    ABY WŁĄCZYĆ AKTUALIZACJĘ CZASU, NALEŻY:

1. Nacisnąć przycisk konfiguracji SETUP.

2. Wybrać menu RDS przez obracanie/ naciskanie pokrętła TUNE.

3. Wybrać menu TIME przez obracanie/ naciskanie pokrętła TUNE.

4. Wybrać opcję Auto (Automatycznie) lub Manuał (Ręcznie) przez obracanie/naciskanie pokrętła TUNE.

5. Nacisnąć przycisk konfiguracji SETUP, aby opuścić tryb konfiguracji.
    RyszardChem
    Level 3  
    Uporałem się z zegarem. Niestety, ani instrukcje, ani porady nie informują, że ustawienie jest możliwe wyłącznie w sytuacji, gdy włączony jest nie tylko silnik, ale zwłaszcza radio.
    Ryszard