logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Toyota D4D 2.0 (Corolla Verso 2005) - Trudności z odpaleniem silnika po wymianie wtrysków

jachu2015 29 Sty 2021 21:49 5220 8
REKLAMA
  • #1 19219845
    jachu2015
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Witam
    Od godziny ósmej rano męcze się z odpaleniem silnika toyoty D4D 2.0(Corolla verso 2005).Wymieniłem wtryskiwacze,odpowietrzyłem układ-po wypięciu kostek od wtrysków poluzowałem przewody wysokiego ciśnienia od wtrysków i pokręciłem trochę.Gdy już paliwo się przelało dokręciłem wszystko i dodatkowo nacisnąłem kilka razy tą pompkę co jest na filtrze paliwa.Po tym wszystkim auto i tak nie odpala,raz coś załapał,ale to ciężko nazwać odpalem.Co mogło pójść nie tak?Prosiłbym o pomoc.
    Z góry dzięki za rady dotyczące oddania do mechania ;).

    Dodano po 3 [minuty]:

    Dodam,że oczywiście wszystkie podkładeczki i oringi nowe z toyoty.
  • REKLAMA
  • #2 19219875
    Mierzejewski46
    Poziom 37  
    Posty: 5077
    Pomógł: 339
    Ocena: 1065
    Targnij go na Plaka. Zalej paliwem filtr.
  • REKLAMA
  • #3 19219918
    jachu2015
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Był lekko psinięty na plaku coś tam pierdnie ale żeby odbalić to nie ma bata... W filtrze paliwo jest,tam łap nie wtykałem,tylko tą pompką lekko ponaciskałem aż zrobiło się twardo,druga rzecz co mnie martwi to to,że z przewodów wysokiego ciśnienia leci taki strumień,jakby ten układ miał prostatę,chyba coś cały czas jest zapowietrzone tylko co?
  • #4 19220047
    Mierzejewski46
    Poziom 37  
    Posty: 5077
    Pomógł: 339
    Ocena: 1065
    Odpowietrzaj po jednym wtrysku.
  • REKLAMA
  • #5 19229597
    jaek1970
    Poziom 16  
    Posty: 348
    Pomógł: 11
    Ocena: 172
    Pompy comon rail mają bardzo male wydatki jeśli pojawią się paliwo na przewodach to nie będzie lało się strumieniami .Dokrec najpierw te najdalsze( choć niby wszystkie mają tę samą długość ) a potem kręć az zapali
  • #6 19231733
    decybel91
    Poziom 43  
    Posty: 7999
    Pomógł: 1021
    Ocena: 4214
    Ostatnio męczyłem się tak z Mitsubishi 2.5 did. Układ taki sam bez pompy elektrycznej w baku. Ssawka na powrót paliwa z układu wtryskowego, pompowanie pompką na filtrze i plak. Po minucie dopiero zaczął pracować samodzielnie.
  • REKLAMA
  • #7 19971810
    platarobery2
    Poziom 1  
    Posty: 1
    No właśnie witam... Też mam problem z d4d odpala jakby na jeden tłok.... Ale samodzielnie nie pracuje... Błędów brak. Nie dymi.. Paliwo na wtryskach jest. Czego szukać....
    POZDRAWIAM
  • #8 19973111
    jaek1970
    Poziom 16  
    Posty: 348
    Pomógł: 11
    Ocena: 172
    Zobacz jak dużo jest go na przelewach .
    Wtryski nowe czy po regeneracji ?
  • #9 20476724
    daniec4
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Ocena: 1
    Witam, mam podobny problem z RAV4 2.0 d4d. Po wymianie wtrysków nie pali. Wszystkim w tym temacie silniki odpaliły po odpowietrzaniu układu i metody na plaka? Nie wyszły żadne inne sprawy? Pozdrawiam

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik ma problem z uruchomieniem silnika w Toyocie D4D 2.0 (Corolla Verso 2005) po wymianie wtryskiwaczy. Mimo odpowietrzenia układu i pompowania paliwa, silnik nie odpala, a pojawiają się obawy o zapowietrzenie układu. Użytkownicy sugerują odpowietrzanie po jednym wtrysku, sprawdzenie ciśnienia paliwa oraz upewnienie się, że wszystkie połączenia są dobrze dokręcone. Wskazano również na możliwość problemów z nowymi lub regenerowanymi wtryskiwaczami oraz na znaczenie metody odpowietrzania z użyciem płynu do czyszczenia.
REKLAMA